Yurtdışı Gönderi

Kuaförkur ayrıcalığı ile, Dünyanın neresinde olursanız olun ürünleriniz adresinize kadar sigortalı olarak teslim edilir. Süreç sizi hiç yormadan tamamen Kuaförkur tarafından yönetilir. Tüm ambalajlama, lojistik ve gümrük hizmetleri Kuaförkur tarafından yapılır. Siz de uygun fiyat ve güvenilir teslimat fırsatından yararlanmak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Play Video

Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?

Evet, Kuaförkur olarak dünyanın her yerine adresinize kadar sigortalı olarak ürünlerimizi teslim ediyoruz. Tüm ihracat ve nakliye süreci tarafımızdan yönetiliyor.

Yurt dışına gönderim yapıyor musunuz?
Ne kadar öderim?

Ne kadar öderim?

Kuaförkur'dan ürün ithal edebilmeniz için ürünler kapınıza gelene kadar 3 farklı ödeme yapıyorsunuz.

1- Ürün Bedeli: Ürünleriniz için firmamıza ödeyeceğiniz ücret.

2- Vergi: Kuaförkur olarak ihraç yaptığımız ürünlere KDV indirimden dolayı +KDV talep etmiyoruz. Ürünlerin vergisini bulunduğunuz ülkeye ödüyorsunuz. (Detaylı bilgi için arayınız.)

3- Nakliye Bedeli: Nakliye ücreti, ürünlerinizin ebatı, ağırlığı ve gideceği adrese göre belirleniyor. (Detaylı bilgi için arayınız.)

Siparişim ne kadar sürede elime ulaşır?

Ürünlerimiz sizin siparişinize göre hazırlanıyor. Üretim süresi ürüne göre farklılık göstermekle birlikte ortalama 15-20 gün sürüyor. Size ulaşması da 7-10 gün sürüyor. (Avrupa Merkezi için)  Genel olarak ortalama 25-30 gün içinde ürünleriniz adresinize ulaşıyor. (Avrupa Merkezi için) 

Siparişim ne kadar sürede elime ulaşır?
Ürünler hasar görürse ne olur?

Ürünler hasar görürse ne olur?

Gönderdiğimiz ürünlerin tamamı uluslararası standartlara uygun olarak yolculuk sigortası ile güvence altına alınmaktadır. Yolda oluşabilecek herhangi bir hasar, yangın, kaza vb. gibi durumlarda hasarlı ürünlerin yenileri firmamız tarafından ücretsiz olarak gönderilmektedir.

WhatsApp